Perspektywa Nieba 2019

Miłość, której doświadczamy od naszego Ojca jest czymś, co niesamowicie zmienia nasze życie. Jeśli jej doświadczamy a nie tylko o niej słyszymy, stajemy się naprawdę innymi ludźmi, stajemy się dojrzali. Jesteśmy w stanie kochać innych ludzi, tak niedoskonałych jak my. Nie wynika to bowiem z naszej mocy a z mocy Tego, ktory nie tylko kocha, ale Tego, który sam jest miłością.

Największą miłością jest kiedy ktoś, kładzie życie swe…


Zapraszamy, bądź z nami


W imieniu zespołu Perspektywy Nieba

Iza i Marek Ciesiółka


Rolland i Heidi Baker.

Roland człowiek szalenie skromny, jest misjonarzem trzeciego pokolenia, który poświęcił swoje życie służbie na rzecz ubogich, głosząc imię Jezusa od ponad 30 lat. Rolland i Heidi Baker prowadzą Iris Ministries, organizację misyjną, która głosi Boże Królestwo w różnych aspektach, choć głównie poprzez usługiwanie ubogim w Mozambiku. Pasją Rollanda jest dzielenie się przesłaniem o miłości i dziecięcej wierze.

Natomiast największą pasją Heidi jest przebywanie w Bożej obecności i niesienie tej obecności z miłością zagubionym i ginącym ludziom na świecie. Tęskni za tym, by widzieć jak inni składają swoje życie za ewangelię i przyprowadzają innych do miłości Ojca.

Rolland i Heidi Baker w 1980 roku założyli Iris Ministry, obecnie Iris Global.

W 1995 zostali powołani do Mozambiku, najuboższego kraju na świecie w tamtym czasie i przez to stawili czoła ekstremalnemu testowi Ewangelii. Rozpoczęli od łożenia swojego życia w porzucone dzieci ulicy, a potem gdy Duch Święty poruszył się w cudowny sposób, przebudzenie rozprzestrzeniło się na dorosłych, pastorów, kościoły i przez busz, do różnych prowincji Mozambiku. Heidi przez tysiące dzieci jest nazywana „Mamą Aidą”.

Obecnie doglądają holistycznej służby, która zawiera w sobie: szkoły biblijne, kliniki medyczne, sierocińce, służbę kopania studni, szkoły podstawowe, wydarzenia ewangelizacyjne, farmy, program dla wdów, spotkania uzdrowieńcze w dalekich wioskach i sieć tysięcy kościołów. Obecnie mają wiele baz na całym świecie służącym najuboższym i potrzebującym.

MIEJSCE KONFERENCJI:

ul. Elektronowa 10, Warszawa


TERMIN: 08-09.02.2019

GODZINY:
8 lutego - 09.00-21.00
9 lutego - 09.00-21.00


CENNIK KONFERENCJI

W tym roku Perspektywa Nieba jest imprezą 2 dniową, na której oprócz gości,

cały czas będzie usługiwał zespół modlący się o uzdrowienia.

110 PLN przy opłaconej rejestracji do 4 grudnia 2018

120 PLN przy opłaconej rejestracji do 4 stycznia 2019

150 PLN przy opłaconej rejestracji do 7 lutego 2019


UWAGA!
Kasa będzie czynna w dniu konferencji ale opłata wtedy wynosi

170 PLN od osoby.


Dziecko w wieku 0-2 lata BEZPŁATNIE – dzieci siedzące u rodziców na kolanach

lub w wózkach (istnieje limit dzieci, które w takim wieku możemy przyjąć)

Dziecko w wieku 3-9 lat 90 PLN niezależnie od terminu zgłoszenia.

Opłata konferencyjna podlega zwrotowi jedynie w okresie najtańszych opłat - do 4 grud­nia. Po tym terminie, gdy znajdzie się nowa osoba na to miejsce, bilet można odsprzedać. Jednak nie za pośrednictwem naszej strony na Facebooku. Z powodu ograniczonej ilości miejsc, rezerwacje powinny być opłacone przy rejestracji.

REJESTRACJA

http://perspektywanieba.pl/pl/event/perspektywa-ni...


KORESPONDENCJA

kontakt@perspektywanieba.pl

Kościół Droga w Warszawie,

Zbór Kościoła Bożego w Chrystusie

Wawelska 78/16, 02-034 Warszawa