Rejestracja na konferencję PERSPEKTYWA NIEBA [8-9 lutego 2019]


Miłość, której doświadczamy od naszego Ojca jest czymś, co niesamowicie zmienia nasze życie. Jeśli jej doświadczamy a nie tylko o niej słyszymy, stajemy się naprawdę innymi ludźmi, stajemy się dojrzali. Jesteśmy w stanie kochać innych ludzi, tak niedoskonałych jak my. Nie wynika to bowiem z naszej mocy a z mocy Tego, ktory nie tylko kocha, ale Tego, który sam jest miłością.

Największą miłością jest kiedy ktoś, kładzie życie swe…

Zapraszamy, bądź z nami

W imieniu zespołu Perspektywy Nieba

Iza i Marek Ciesiółka


Rolland i Heidi Baker.

Roland człowiek szalenie skromny, jest misjonarzem trzeciego pokolenia, który poświęcił swoje życie służbie na rzecz ubogich, głosząc imię Jezusa od ponad 30 lat. Rolland i Heidi Baker prowadzą Iris Ministries, organizację misyjną, która głosi Boże Królestwo w różnych aspektach, choć głównie poprzez usługiwanie ubogim w Mozambiku. Pasją Rollanda jest dzielenie się przesłaniem o miłości i dziecięcej wierze.

Natomiast największą pasją Heidi jest przebywanie w Bożej obecności i niesienie tej obecności z miłością zagubionym i ginącym ludziom na świecie. Tęskni za tym, by widzieć jak inni składają swoje życie za ewangelię i przyprowadzają innych do miłości Ojca.

Rolland i Heidi Baker w 1980 roku założyli Iris Ministry, obecnie Iris Global.

W 1995 zostali powołani do Mozambiku, najuboższego kraju na świecie w tamtym czasie i przez to stawili czoła ekstremalnemu testowi Ewangelii. Rozpoczęli od łożenia swojego życia w porzucone dzieci ulicy, a potem gdy Duch Święty poruszył się w cudowny sposób, przebudzenie rozprzestrzeniło się na dorosłych, pastorów, kościoły i przez busz, do różnych prowincji Mozambiku. Heidi przez tysiące dzieci jest nazywana „Mamą Aidą”.

Obecnie doglądają holistycznej służby, która zawiera w sobie: szkoły biblijne, kliniki medyczne, sierocińce, służbę kopania studni, szkoły podstawowe, wydarzenia ewangelizacyjne, farmy, program dla wdów, spotkania uzdrowieńcze w dalekich wioskach i sieć tysięcy kościołów. Obecnie mają wiele baz na całym świecie służącym najuboższym i potrzebującym.

Rolland-Heidi-Baker.png


MIEJSCE KONFERENCJI:

ul. Elektronowa 10, Warszawa


TERMIN: 08-09.02.2019

GODZINY:
8 lutego - 09.00-21.30
9 lutego - 09.00-21.30


CENNIK KONFERENCJI


W tym roku Perspektywa Nieba jest imprezą 2 dniową, na której oprócz gości,

cały czas będzie usługiwał zespół modlący się o uzdrowienia.

110 PLN przy opłaconej rejestracji do 4 grudnia 2018

130 PLN przy opłaconej rejestracji do 4 stycznia 2019

150 PLN przy opłaconej rejestracji do 7 lutego 2019


UWAGA! Jeśli będą jeszcze miejsca, kasa
będzie czynna w dniu konferencji ale opłata wtedy wynosi

170 PLN od osoby.


Wejściówki na pojedyncze dni:

Piątek - 100zł
Sobota - 100zł
Pakiet - dwa wieczory - 90zł

Dziecko w wieku 0-2 lata BEZPŁATNIE – dzieci siedzące u rodziców na kolanach

lub w wózkach (istnieje limit dzieci, które w takim wieku możemy przyjąć)

Dziecko w wieku 3-9 lat 90 PLN niezależnie od terminu zgłoszenia.

Opłata konferencyjna podlega zwrotowi jedynie w okresie najtańszych opłat - do 4 grud­nia. Po tym terminie, gdy znajdzie się nowa osoba na to miejsce, bilet można odsprzedać. Jednak nie za pośrednictwem naszej strony na Facebooku. Z powodu ograniczonej ilości miejsc, rezerwacje powinny być opłacone przy rejestracji.


Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

Przypominamy, że Heidi od lat usługuje raz dziennie.
Także u nas będą to 2 najdłuższe spotkania wieczorne.
Natomiast 2 spotkania każdego dnia poprowadzi Rolland Baker.
Jedno spotkanie każdego dnia prowadzą gospodarze konferencji.
Oczywiście mogą nastąpić niewielkie zmiany w długości poszczególnych sesji oraz składzie głoszących


Instrukcja
Uwaga, możesz zapłacić od razu za kilka osób, ale trzeba je zarejestrować. Można to zrobić za pomocą jednego zgłoszenia używając PLUSA nad formularzem po prawej stronie.

1. Wypełniając formularz rejestracyjny zgadzasz się na opłacenie rezerwacji na konferencję. Możesz to zrobić za pomocą modułu płatności PayU, który umożliwia dokonanie szybkiej płatności za pomocą karty kredytowej, oraz dedykowanych przelewów z większości banków.

2. Jeśli wypełnisz formularz rejestracyjny i nie podejmiesz żadnych kroków w kierunku dokonania płatności, Twoje zgłoszenie będzie ważne 1 dzień. W tym czasie otrzymasz maila z linkiem do odnowienia płatności.

3. Jeśli rozpoczniesz dokonywanie płatności, ale z różnych powodów nie zakończy się ona prawidłowo, należy zarejestrować się jeszcze raz.

4. Jeśli wybierzesz opcję "przelew bankowy" system będzie czekał kilka dni na zaksięgowanie przelewu. Po tym okresie, w przypadku braku płatności, przyjdzie do Ciebie wiadomość o odrzuceniu zgłoszenia. Potwierdzenie o uregulowaniu płatności (akceptacji) bądź odrzuceniu zgłoszenia dostaniesz na podany przez siebie adres email. Jeśli taka wiadomość nie doszła, prosimy o sprawdzenie tego w zakładce "Spam" w swojej poczcie.

We wszystkich innych przypadkach, gdzie nie wiesz na jakim etapie jest Twoja płatność, postępuj zgodnie ze wskazówkami w mailach od PayU


ZAPRASZAMY NA ELEKTRONOWĄ 10, 8 LUTEGO JUŻ OD GODZINY 8 RANO. MAMY JESZCZE TROCHĘ WOLNYCH MIEJSC