Perspektywa Nieba 2018

Należymy do Ojca. Jesteśmy jego własnością. Jego wybranym ludem. Wierzę bardzo głęboko, że spojrzenie na ziemię i na ludzi z perspektywy naszego Ojca jest inne, niż nasze. I właśnie takie spojrzenie uwalnia nas do chodzenia w rzeczach nadnaturalnych. Stają się dla nas tak realne i normalne, jak dla Niego.

Przychodzi czas na nowe poruszenie - czystego ducha, świętości i bojaźni Pana, poruszenie realności duchowego świata. Bo Jego imię brzmi: „Ja jestem”, „jestem obecny”. Nie tylko: „ja byłem”. Zapraszamy, bądź z nami!

W imieniu zespołu Perspektywy Nieba,
Iza Ciesiółka

Rejestracja:

Perspektywa Nieba:
http://www.perspektywanieba.pl/pl/event/perspektyw...


Hetland.jpg

Leif Hetland jest założycielem i prezydentem Global Mission Awareness. Usługuje na całym świecie przynosząc niezwykłe dotknięcie poselstwem Bożej miłości, uzdrowienia i apostolskiego autorytetu przez pryzmat królewskiej rodziny. Jest pionierem nowoczesnej misji. Zaniósł ewangelię do niektórych z najciemniejszych obszarów świata. Przez jego usługę doświadczyło zbawienia ponad 1 milion ludzi.


Jest autorem wielu książek, w tym bestsellera Giant Slayers, Seeing Through Heaven's Eyes (Patrzeć oczami nieba) and Healing the Orphan Spirit (Duch Synostwa). Leif wraz z żoną mieszkają koło Atlanty USA, gdzie przez swoją służbę stale dotykają niezliczone rzesze ludzi.Baker.jpg

Rolland Baker jest misjonarzem trzeciego pokolenia, który poświęcił swoje życie służbie na rzecz ubogich, głosząc imię Jezusa od ponad 30 lat. Rolland i Heidi Baker prowadzą Iris Ministries, organizację misyjną, która głosi Boże Królestwo w różnych aspektach, choć głównie poprzez usługiwanie ubogim w Mozambiku. Pasją Rollanda

jest dzielenie się przesłaniem o miłości i dziecięcej wierze.


Rolland Baker urodził się w Chinach w rodzinie misyjnej. Rozpoczął służbę Iris Ministries w 1980 r. wraz żoną Heidi. Żył wraz z ubogimi w slumsach centralnej Jakarty, Hong Kongu i Londynu. Usługiwał w Azji przez 12 lat a w Londynie 3 lata, po czym przenieśli się do Mozambiku w 1995 r. wierząc, że miejscem, w którym zobaczą wielkie przebudzenie jest miejsce najmniej spodziewane, jakim w owym czasie był Mozambik, oficjalnie zajmujący miejsce najbiedniejszego kraju świata.

Rolland i Heidi oddawali swe serca dzieciom ulicy i wtedy zaczęły się dziać zdumiewające cuda. Obecnie Iris doprowadza tysiące ludzi każdego miesiąca do poznania Jezusa. Głusi słyszą, niewidomi widzą, a ubodzy słyszą dobrą nowinę.

Sam Rolland doświadczył ponadnaturalnego uzdrowienia w 2008 r. gdy otrzymał diagnozę demencji. Nie był w stanie rozpoznać swojej żony i dzieci. Lekarze odkryli średnie uszkodzenie komórek mózgu, którego powodem były dwie infekcje malarią i prawdopodobnie seria małych wylewów. Mimo tego iż lekarze przewidywali jego śmierć, Bóg w cudowny sposób uzdrowił go i Rolland obecnie jest w pełni zdrowia.

Misja Iris niesie odpowiedź na przykazania Jezusa zwane wielkimi. „Miłuj Boga swego z całego serca swego, z całej duszy i myśli i z całej siły, a bliźniego swego jak siebie samego". Iris nadzoruje około 10.000 kościołów i 15 baz misyjnych, 5 collegów biblijnych, program dla wdów, projekt kopania studni, misyjną szkołę służby, wiejskie programy żywienia, domy dla niepełnosprawnych i inne inicjatywy. Kościoły Iris są obecne w innych krajach jak: Brazylia, Indie, Indonezja, Izrael, Kenia, Magadgaskar, Malawi, Nepal , Sierra Leone, RPA, Korea Południowa, Sudan i Tanzania.

Rolland dorastał jako " ekstremalny maniak naukowy" i startował do wyższych szczebli akademickich. Odmówił przyjęcia na Harvard i MIT i pełnego stypendium w Caltech. Duch Święty spotkał się z nim w sposób ponadnaturalny i wprowadził na drogę służby pełnoetatowej. Opuścił Caltech i uczył się w Vanguard University, gdzie później uzyskał tytuł magistra. Rolland posiada także tytuł naukowy w United Theology Seminary. Ceni sobie mocno zróżnicowane formy edukacji i kocha połączenie prostej wiary w Jezusa z edukacją wszelkiego rodzaju, po to by lepiej służyć w Królestwie. Wpływ na życie Rollanda miał jego dziadek, H.A. Baker, który napisał „Visions Beyond the Veil", opis wizji nieba i piekła, które dwa pokolenia temu otrzymały dzieci w odległym sierocińcu w Chinach. Jego życiowa praca z Heidi jest powołaniem wiary i miłości do działania.


ekranPN2018gold (1).jpg