Perspektywa Nieba 2020 z Jamesem Maloney

James Maloney jest dla nas niezwykłym prorokiem - wiekowym, złamanym, który przeszedł przez nowotwór. Prorokiem, który jako pierwszy modlił się prowadzony Duchem Bożym o znikanie metalowych elementów z ciał ludzi.
Ma niesamowity Dar od Ojca - proroczego widzenia życia ludzkiego i chorób, które Bóg teraz chce uzdrawiać. Jest niesamowicie używany w cudach stwórczych przez słowo wiedzy.

W imieniu zespołu Perspektywy Nieba
Iza i Marek Ciesiółka

610634eb7786fa5d2e89da989c35dd0d.jpg


JAMES MALONEY od ponad czterdziestu lat podróżuje służąc jako prezydent Dove w Rise International. Jest szanowanym, proroczym głosem, podczas jego usługi wyzwalane jest apostolskie i ojcowskie udzielenie. Służba Jamesa jest naznaczona dużymi znakami i cudami ukierunkowanych na uzdrowienie umysłu, duszy i ciała.

W trakcie jego usługi Boża chwała jest bardzo namacalna, pozostawia trwały ślad w osobach które jej doświadczyły jak i w ich środowisku oraz wszędzie gdzie Bóg ich pośle.

Aspekt udzielenia w służbie Jamesa powoduje głębokie prorocze objawienie prowadzące do strategicznej mądrości, oraz zwiększenie wpływu w lokalnej społeczności przez znaki i cuda i uzdrowienia.

Zgodnie z prowadzeniem Ducha, James porusza się w proroczej sferze widzącego, gdzie dostrzega szczegóły z życia ludzi objawione w sposób nadnaturalny. Powoduje to wzrost wiary by przyjąć cud od Boga.
Takie wydarzenia są tylko by oddać chwałę Bogu i prowadziły w przeszłości do rozpuszczania metalu w ludzkim ciele, tworzenia lub odtworzenia ludzkich kończyn, usuwania guzów, rozruszników serca, oraz otwierania oczu niewidomym, oraz uszu niemym i wiele więcej.

James posiada doktorat, oraz naucza w szkołach biblijnych od ponad dwudziestu lat. Ze względu na pragnienie żeby tego rodzaju służba pomnażała się w życiu innych, James napisał kilka książek: The Dancing Hand of God, The Panoramic Seer, Overwhelmed by the Spirit, Aletheia Eleutheroo, The Wounded Cry, the Freedom Series, The Lord in the Fires, and Living above the Snake Line.
Brał udział w kompilacji bestsellerowej serii Ladies of God oraz Rapture in Middle East, jako zebrane nauki Frances Metcalfe oraz Golden Candlestick

James i jego żona Joy, mieszkają w okolicach Dallas-Fort Worth ze swoimi dorosłymi dziećmi i siedmioma wnukami.

Zapraszamy do rejestracji TUTAJ