Radykalna wiara, niezłomność a jednocześnie wielkie serce. Ostatnim razem to pokazał nam Dawid Hogan. Nie wiem jak Wy, ale my poczuliśmy się tak jakby na naszych oczach działy się dzieje apostolskie.

Zdecydowanie jest więcej kiedy poruszamy się w wierze prowadzeni Duchem Bożym.
Kiedy Dawid napisał "chcę z wami być ponownie", zdecydowaliśmy, że potrzebujemy zrobić dwie Perspektywy Nieba, bo nasz kraj potrzebuje przełomu, potrzebuje Bożego poruszenia.

Zapraszamy Was kochani
W imieniu zespołu Perspektywy Nieba
Iza i Marek Ciesiółka

61453367_2060714177559075_5979137286883770368_o.jpg

Uzdrowienia, a nawet wskrzeszenia umarłych – takie znaki mają towarzyszyć służbie Davida Hogana.
Dawid Hogan założył swoją służbę – Freedom Minstries – w 1981 roku. Jej celem jest przekazywanie ewangelii w mocy Bożej a w szczególności mieszkańcom krajów Ameryki Łacińskiej.
Freedom Ministries przyczyniła się do powstania ponad 600 kościołów i nawrócenia ”niezliczonych wiosek”, zwłaszcza w rejonie Meksyku.
Usługiwaniu Davida Hogana i jego służby Freedom Ministries towarzyszą liczne cuda. Są świadectwa uzdrowienia każdej części ciała po poście, modlitwie i nałożeniu rąk. Co jest dość niezwykłe, ponad czterysta ludzi zostało wzbudzonych z martwych przez moc Bożą, z tego przy 28 przypadkach obecny był David Hogan.

Jeśli chodzi o resztę, Bóg odpowiadał miłosierdziem i życiem na prośby pastorów, misjonarzy, gospodyń domowych, liderów i wielu innych chrześcijan, którzy się modlili.
Hogan urodził się w rodzinie, w której zakorzeniona była tradycja głoszenia ewangelii. Sam jednak przez pewien czas buntował się przeciw hipokryzji i Bogu. Należał do gangu, angażował sie w napady i nadużywał alkoholu.
Jako pierwsza nawróciła się jego żona. Ona to modliła się o jego zbawienie.
Jak sam twierdzi, Bóg rzucił mu wyzwanie by nie był hipokrytą a szukał Go i chodził w Jego mocy.
Jego życie całkowicie się zmieniło. Został pastorem w niewielkim kościele w stanie Louisiana, każdego tygodnia zbawienie przyjmowało tam wiele dusz.
Wówczas David i jego żona poczuli, że ich powołaniem jest praca w Meksyku. Zaczęli od służby dla miejscowych Indian, co było długim i trudnym procesem w miejscu, w którym nigdy nie świadczono ewangelii.
Jak wspomina David, walka z mocami diabelskimi, w tym czarami , bałwochwalstwem i wielbieniem duchów wymaga mocy Ducha Świętego. Wtedy też zaczął szukać Boga, by wzbudzać ludzi z martwych. Po czterech latach intensywnej modlitwy i postów zobaczył jak pierwsza została wskrzeszona. David i Debbie mają czworo dzieci.
Wszystkie razem ze swoimi rodzinami działają w służbie rodziców.


MIEJSCE KONFERENCJI: Warszawa, Elektronowa 10

TERMIN: 27-28 marca 2020

CENY
Perspektywa Nieba jest imprezą 2 dniową, na której oprócz gości,
cały czas będzie usługiwał zespół modlący się o uzdrowienia.

120 PLN przy opłaconej rejestracji do 6 stycznia
150 PLN przy opłaconej rejestracji do 7 lutego
170 PLN przy opłaconej rejestracji do 23 marca

UWAGA! Kasa na miejscu może być nieczynna po sprzedaniu biletów. Jeśli miejsca będą dostępne w dniu konferencji, opłata wyniesie
190 PLN od osoby.

UWAGA - istnieje możliwość zakupu podwójnego biletu na obie konferencje - Hogan&Maloney w promocyjnej cenie - 210 zł za obie konferencje. Promocja dotyczy pierwszych 100 kupionych wejściówek

Dziecko w wieku 0-2 lata BEZPŁATNIE – dzieci siedzące u rodziców na kolanach lub w wózkach (istnieje limit dzieci, które w takim wieku możemy przyjąć)

Dziecko w wieku 3-9 lat 90 PLN niezależnie od terminu zgłoszenia.

Opłata konferencyjna podlega zwrotowi jedynie w okresie najtańszych opłat - do 6 stycznia. Po tym terminie, gdy znajdzie się nowa osoba na to miejsce, bilet można odsprzedać. Jednak nie za pośrednictwem naszej strony na Facebooku. Z powodu ograniczonej liczby miejsc, rezerwacje powinny być opłacone przy rejestracji.

UWAGA, KONFERENCJA NIE ODBĘDZIE SIĘ W WYZNACZONYM TERMINIE

1. Jeśli chcesz zwrotu opłaty konferencyjnej, napisz proszę do nas przez formularz na stronie i podaj Imię i Nazwisko osoby zgłaszanej oraz numer konta na który należy zwrócić pieniądze

2. Jesli chcesz przenieść swoją rejestrację na następną konferencję Perspektywy Nieba, również poinformuj nas o tym. Należy wziąć pod uwagę, że na terminy nowych konferencji trzeba będzie poczekać. Nie wiemy jeszcze do końca jak długo